GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 12769037
nr 1276 9037
Vaser
3 st, Sent 1800-tal. Höjd: 22-28 cm
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:24:50
100 kr
200 kr